Карта Поляка. Підтвердження національності

Що таке Карта Поляка?

Home  >>  Uncategorized  >>  Що таке Карта Поляка?

Що таке Карта Поляка?

On Лютий 3, 2016, Posted by , In Uncategorized, With 6 Comments

Карта Поляка — документ, що посвідчує приналежність її власника до польського народу. Власникові Карти Поляка належать права, які встановлені Законом «Про Карту Поляка», що був ухвалений Сеймом Республіки Польща 7 вересня 2007 року.

Карта надається особам, що не належать до польського громадянства або не мають дозволу на проживання на території Республіки Польща і які є громадянами країн що входили до складу СРСР: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Литви, Латвії, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та України.

Отримати Карту Поляка може особа, польське походження якої було підтверджено згідно з правилами Закону «Про репатріацію» від 9 листопада 2000 року.

6 Comments so far:

  1. Володимир сказав:

    Дід казав що наше призвище польске та мамо казала що по іхній гілкі також призвище польске у бабці по матер.гілкі призвище Аксельрод Олга,дід Аксельрод Павло,мамо в дівочості Аксельрод Евнія Павлівна. По батьківскій гілці дід Безжовчий Демид Власович,батько Безжовчий Григорій Демидович та я іхній нащадок Безжовчий Володимир Григорович

  2. Ирина сказав:

    Помогите найти человека.

  3. Ирина сказав:

    Или хотя бы какую нибудь информацию о нем. Это очень важно. Благодарю Вас от всей души!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *